Logowanie
Login:
Hasło:

Platynowe pierścionki

Strona główna -> Wpisy -> Platynowe pierścionki

Platynowe pierścionki
Pierścionki platynowe wraz z połączeniem z diamentami są jednymi z najbardziej eleganckich i kunsztowncyh połączeń. Są one jednak bardzo drogie i tylko nieliczni mogę sobie na nie pozwolić. Warto jednak wiedzieć, co dominuje w świecie klasyki i uważane jest za jedne z najlepiej sprzedających się biżuterii. Początkowo nie było aż tak ceniona. Dopiero w latach 20 ubiegło wieku zaczęto się bardziej interesować jak wykorzystać platynę do ozdabiania diamentów. Mimo, że na chwilę o niej zapomniano, to teraz staje się coraz bardziej ważna i znacznie prześciga w rankingach inne kamienie szlachetne. Jeżeli również gustujesz w tego typu biżuterii, a nie stać Cię na kupno nowej to sprawdź wśród używanych przedmiotów. Może akurat znajdziesz coś co wpadnie Ci do gustu. Platynowe pierścionki są znacznie bardziej wytrwałe i odporne na otarcia, niż te wykonane z białego czy żółtego złota. 

Zobacz też

Kupując części do swojego samochodu, zadbaj by były wykonane z jak najlepszej jakości materiału. Zyskasz dzięki temu dłuższy czas życia produktu, a więc lepszą jazdę autem.

Zobacz całość: Świece platynowe
Platyna posiada bardzo bogate właściwości oraz zastosowanie, chcą Państwo się z nimi zapoznać? Zapraszamy do artykułu!

Zobacz całość: Właściwości platyny
Platyna posiada szereg bardzo istotnych zastosowań, które w naszym artykule postaramy się Państwu pokrótce przedstawić!

Zobacz całość: Zastosowanie platyny
Platyna (symbol: Pt) kojarzy nam się przede wszystkim z piękną biżuterią. Bransolety, pierścionki i wisiorki wykonane z platyny są stylowe i eleganckie, ale też wyjątkowo wytrzymałe. Platyna stosowana jest w jubilerstwie od lat, ale

Zobacz całość: Skup drutów platynowych