Logowanie
Login:
Hasło:

Świece platynowe

Strona główna -> Wpisy -> Świece platynowe

Świece platynowe

Nie wiesz czy lepiej zainwestować w droższe, ale podobno lepsze świece zapłonowe platynowe, czy kupić zwykłe, które pewnie będziesz musiał częściej wymieniać, ale będą tańsze. Warto kupić po droższej cenie, ale mieć pewność, że posłużą nam na dłużej. Przypomnij sobie jak często irytowałeś się, gdy śpiesząc się do pracy lub na ważne spotkanie, nagle musiałeś naprawiać samochód, obawiając się czy zdążysz. Ciągle narzekasz, że zepsuła się kolejna część, a może po prostu nie wybierasz odpowiednich? Kup chociaż raz produkt wykonany z lepszego materiału. Z pewnością zapewnią Ci to świece platynowe. Dzięki nim, czas użytkowania wydłuża się około dwa razy niż w przypadku świecy tradycyjnej. Dodatkowo, zastosowanie metalu szlachetnego daje możliwość stworzenia cieńszej elektrody a przez to spada napięcie zapłonu oraz polepsza się rozchodzenie frontu płomienia w komorze spalania.  

Zobacz też

Platynowe pierścionki z diamentami to luksus na który tylko nieliczni mogą sobie pozwolić. Warto jednak znać ceny i zobaczyć, czy różnią się jakościowo aż tak od tradycyjnej biżuterii.

Zobacz całość: Platynowe pierścionki
Platyna posiada bardzo bogate właściwości oraz zastosowanie, chcą Państwo się z nimi zapoznać? Zapraszamy do artykułu!

Zobacz całość: Właściwości platyny
Platyna posiada szereg bardzo istotnych zastosowań, które w naszym artykule postaramy się Państwu pokrótce przedstawić!

Zobacz całość: Zastosowanie platyny
Platyna (symbol: Pt) kojarzy nam się przede wszystkim z piękną biżuterią. Bransolety, pierścionki i wisiorki wykonane z platyny są stylowe i eleganckie, ale też wyjątkowo wytrzymałe. Platyna stosowana jest w jubilerstwie od lat, ale

Zobacz całość: Skup drutów platynowych